Bir tuşla iki iş birden yapın

 LG LSM100,LG Electronics,tarayıcı fare,

Dünyanın ilk tarayıcı entegreli faresi LG LSM100 Türkiye’de.

Güney Kore’ninteknolojidevi LG Electronics,bilgisayarkullanımında olmazsa olmazlarımız arasında yeralanfarelereyenibir boyut kazandırıyor. LSM-100 adındaki yeni nesil fare ile artık hem bilgisayarınızı yönetecek, hem de tek tuşla dokümanlarınızı tarayıpdijitalortamda saklayabileceksiniz

Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden MersaSistem,dünyabilişim devlerinin enyeniürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Güney Koreli LG Electronics’in Türkiye distribütörü olan MersaSistem, dünyanınilktarayıcı entegreli faresi LG LSM100’ün satışına başlıyor.

İlkolarak Berlin’de düzenlenen IFA 2011’de görücüye çıkan ve hayli ses getiren LSM100,bilgisayarve tarayıcı kullanımınayenibir soluk getirecek. Ofislerin vazgeçilmezleri arasında yeralantarayıcıları fareyle bütünleştiren LG, LSM100ileyerden ve zamandantasarrufettireceğigibi, taramalarıçokdahakolayverahatbirgörevhaline dönüştürüyor.

BELGELERİNİZ TEK TUŞLA ELİNİZİN ALTINDA
Ergonomik birinci sınıf tasarımı, 1,200 dpi’lık optik algılayıcısıyla bilgisayar başında gerek internette gerek belgeler arasındaki işlemleri gerçekleştirirken rahat bir kullanım sunan LSM100’ün, tarama fonksiyonu da klasik tarayıcılara göre çok daha kullanışlı bir şekilde gerçekleşiyor. Kullanıcılar ürünün sol bölümünde yer alan “Akıllı Tarama” tuşuna basıp, taranacak belgenin üzerinde fareyi gezdirdiklerinde tarama işlemini gerçekleştiriyor.

İSTEDİĞİNİZ TÜRDE KAYDEDİN YA DA PAYLAŞIN
Kolay kullanımı ve taşınabilirliği ile herkese hitap eden LG LSM100, çoğu taşınabilir tarayıcının aksine A3 boyutuna varan sayfaları da tarayabiliyor. PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS VE DOC gibi geniş dosya türlerinde kayıt yapabilen ürün, LG Smar Scan yazılımı sayesinde taranılan görüntüyü istenildiği taktirde kolayca Twitter, Facebook, Flickr gibi sosyal ağlarda da paylaşılmasına olanak tanıyıp, belgeyi e-posta olarak da arayüz üzerinden tek tuşla gönderebiliyor.

TARAMALARINIZI YAZIYA ÇEVİRİN
LG LSM100’ün kullanıcı dostu diğer bir özelliği ise olağanüstü düzenleme gücüne sahip “Optik Karakter Okuyucu” özelliği. 200’ün üzerinde dili ve alfabeyi destekleyen ürün, taranan metni kullanıcıların istediğinde düzeltme ya da değişiklik yapabileceği Microsoft Word belgesine dönüştürerek, metinleri yeniden yazmalarını ortadan kaldırarak zamandan da büyük tasarruf sağlıyor. 189x232x60 mm boyutlarında tasarlanan ve toplam 150 gram ağırlığında olan LG LSM100, Mersa Sistem güvencesiyle KDV dahil 149 dolara satışa sunuldu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: