BlackBerry’ye Porsche dokunursa…

RIM,BlackBerry,Porsche Design,akıllı telefon

Ünkü akıllı telefon üreticisi Porsche Design ile işbirliği yaptı. İşte sonuç…

Tasarım,modaveotomotiv firmalarınıncep telefonu markalarıyla yaptıkları ‘lüks’ işbirliklerine çarpıcı bir halkadaha eklendi. Paslanmazçelik çerçeve, el yapımıderi arka kapak, oymalı QWERTY klavye vekusursuzdokunmatik ekranı ve tabimuhteşem Porsche tasarımıyladikkat çeken Porsche Design P’9981BlackBerry akıllı telefon tanıtıldı.

ÖzelPorsche DesignKullanıcıArayüzüveisteğe bağlıolaraksunulan Wikitude World Tarayıcı destekli artırılmış gerçeklik uygulaması deneyimiilebirlikte sunulancihaz, başka bir P’9981 kullanıcısını kolayca tanımlayabilmekiçinözelPIN’ler içeriyor.

Porsche Design Grubu CEO’su Dr. Juergen Gessler; “Porsche Design, 1972 senesinden buyana birer sembol haline gelmiş tarzsahibi pek çokönemliürünsundu. P’9981 BlackBerryakıllı telefonuise bir sonraki ikonumuz olacak. Kusursuzvekendine özgü tasarımı, bunlara eşlik eden özgün malzemeleri ve üretimsürecinde titizlikle çalışılması, Porsche Design olarakfelsefemize mükemmelderecede uyuyor ve ürün yelpazemizi tamamlıyor” dedi.

Research In Motion EndüstriyelTasarım Başkan Yardımcısı Todd Wood “Bu işbirliği, tasarım mühendisliğiile işlevselliğin birbirinden ayrılamaz olduğu konusundaki ortak değerlerimizin bir göstergesi. Porsche Design P’9981, Porsche Design’ın zamana meydan okuyan tarzının BlackBerry tarafından sunulan eşsizmobil deneyim ile buluştuğu,gerçek anlamdamodern ve aynı zamandalüks bir akıllı telefon” dedi.

ÖZEL GRAFİKLER
Porsche Design P’9981, 1.2 GHz işlemci, HDvideo kaydı, 24-bit yüksek çözünürlükte grafiklerve arttırılmış gerçeklik deneyimi sunmakiçin gelişmiş sensör özelliklerine sahip yüksek performanslı bir platformdan oluşuyor. 8GB dahili hafızaya sahip olanakıllı telefonun hafızası, harici Mikro SDkartile 40GB’akadar artırılabiliyor.

YeniBlackBerry7 işletim sistemine sahip yeniPorsche Design P’9981, Liquid Graphics teknolojisiyle kullanıcıya hızlıvekusursuzdokunmatikekran deneyimisunma iddiasında. CihazNFC (Yakın Saha İletişimi) teknolojisine de sahip.
RIM,BlackBerry,Porsche Design,akıllı telefon

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: